Jurgita

Opinį kolitą diagnozavo 2017 metų pavasarį. Pasirodė kraujas išmatose. Krito svoris. Šeimos gydytoja nustatė hemorojų, nes dirbu sėdimą darbą. Internete ieškojau ligų pagal simptomus, radau panašiai į vėžį ir su ta mintim, kad tuoj mirsiu, daug dirbau, daug keliavau ir labai pergyvenau. Puse metų taip sirgau, kol reikėjo kviesti greittąją pagalbą ir išvežė į Santaros klinikas ir po kolonoskopijos nustatė OK. Svoris buvo nukritęs 15 kg, kraujo tyrimai – visi rodikliai ne normos ribose. Po ligoninės iškart grįžau į darbą. Palaikė kolegos, artimieji. Buvau išsigandus, nusilpus, nuo vaistų slinko plaukai, pykino.

Auginu 2 vaikus, studentus. Ligai neleidau įsibrauti ir į vaikų gyvenimą. Pasikeitėm visi. Kai reikia slaugo. Stengiamės gyventi, keliauti. Sirgdama neatsisakau kelionių, Susikraunam kuprines ir skrendam. Per atostogas nesideginu. Vežuosi daug vaistų (vartoju mesalazini 2 x3 d., atsimutin 3 tab.).

Stenkimės mylėti save, mylėti gyvenimą. Atrasti maistą – vaistą ir mėgautis, o ne varžyti save dietomis ir graužtis, kad negalima to ar to maisto.

Sėkmės visiems!

Atgal į įstorijų sąrašą